DUCHY – INTROSPEKCJA

1. Każdy z nas nosi w sobie (a może z sobą) część istnień, których już nie ma. Jesteśmy spadkobiercami cudzych wzorców, poczucia winy, uczucia krzywdy, radości i smutków. Jesteśmy produktami przodków i nosimy w sobie ich części, które niejako pozostają żywe.
2. Być może to co się za nami (albo z nami) wlecze, niektórzy są w stanie zobaczyć „gołym okiem”. W końcu istnieje szereg dowodów na tak zwaną percepcję pozazmysłową.
PRZECZYTAJ INTERPRETOWANY TEKST MACIEJA BENNEWICZA
3. Świat racjonalny nie jest gotowy na poznawanie świata (światów), które wykraczają poza paradygmat naukowy. Świat kiedyś nie był gotowy ani na Kopernika, ani Galileusza.
4. Coś co nie jest naukowo wyjaśnione, zinterpretowane, przeliczone, obliczone i tysiąckroć razy sprawdzone, nie istnieje.
5. Istnieje wiele przekazów, wskazujących na to, że nasze życie to nie tylko to, co widzimy. Że bogactwo świata w którym przyszło nam egzystować znacznie wykracza poza naszą podstawową percepcję. Ci którzy w to wierzą, próbują, szukają i znajdują muszą jednak pozostać w ukryciu. Zagrażają pozostałym.